HakkımızdaOttoman Lojistik, 2015 yılından beri ulusal sınırların ötesine, züccaciye, plastik ürün, elektrikli ve elektriksiz ev aletleri, inşaat ve yapı malzemeleri, mobilya, tekstil, iş ekipmanları ve makineleri, kozmetik, temizlik ürünleri, danışmanlık ve taşımacılık hizmeti vermektedir. Avrupa’nın herhangi bir yerindeki tüm müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak adına, Türkiye piyasasında üretilen tüm ürünleri, Türkiye’ye gelmeden, adreslerine ulaştırıyoruz. Ottoman ile istenilen ürün, butik hizmet kalitesiyle zamanında uluslararası taşıma modelleri ile kapı teslimatı yapılmaktadır. Karayolu ile 8-10 günde teslimat, Havayolu ile 24-48 saatte teslimat, Denizyolu ile 15-20 günde teslimat, Demiryolu ile 10-12 günde teslimat gerçekleştirilmektedir.


Misyonumuz

  • Bazaar Ottoman ailesi olarak Türkiye için çalışmaya devam ediyoruz. Genç, dinamik ve eğitimli kadromuzla, güvenli ve özenli çalışmanın neticesinde; müşterilerimizin satışlarını artırmak ve ürün çeşitlerini geliştirmek için çabalıyoruz.


Vizyonumuz

  • İlk günden bugüne, değişmeyen heyecanımızla, yaptığımız işin bilinç ve ciddiyeti, kendine olan özgüveni ile geleceğe güvenle ve emin adımlarla yürümekteyiz. Bazaar Ottoman olarak firmamızın hedefi; satış ve hizmet sektöründe tüm çalışmaları ile takdir edilen öncü ve yenilikçi firmalar arasında yerini almaktır.